اخبار منتخب
133 بازدید تا کنون صورت گرفته است

۶۳ خانواده ایثارگر قزوینی صاحب زمین مسکونی شدند

استاندار قزوین، اسناد مالکیت ۲۱ قطعه زمین مسکونی در شهرک مهرگان را به صورت نمادین به فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد به بالای استان اعطا کرد. این عده، نماینده ۶۳ نفر از خانواده ایثارگر واجد شرایطی هستند که در این مرحله صاحب زمین می‌شوند.

در آیینی که به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سالن جلسات فرمانداری قزوین برگزار شد؛ عبدالمحمد زاهدی با قدردانی از اقدام اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای واگذاری زمین مسکونی به فرزندان شهدا و جانبازان، تاکید کرد: اهتمام دولت در جهت حل مشکل مسکن ایثارگران و خانواده‌های معظم شهداست.
وی با بیان اینکه، امیدواریم با حمایت دولت و مجلس بتوانیم در یک بازه زمانی مشخص و منطقی، مسایل و مشکلات این قشر را در سطح استان حل و فصل کنیم؛ افزود: وظیفه نظام و دولت خدمت به ایثارگران است و این نباید منتی بر سر خانواده‌های شهدا و ایثارگر باشد.
نماینده عالی دولت در استان، تصریح کرد: خانواده‌های شهدا حق بزرگی بر گردن مدیران دارند و هر گونه تلاش در جهت خدمت‌رسانی به این قشر افتخاری برای مدیران است.
در این آیین، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز با ارایه گزارشی، گفت: ۸۰۹ نفر از فرزندان شاهد و جانبازان بالای ۷۰ درصد واجد شرایط دریافت زمین مسکونی می‌باشند که در گام اول به ۱۰۴ نفر از این عزیزان زمین واگذار می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>