اخبار منتخب
756 بازدید تا کنون صورت گرفته است

پیام تبریک رئیس هیئت مدیره جمعیت فرزندان شاهد خدمتگزار انقلاب به مناسبت سال جدید

شروع سال جدیدتغیر و تحول، سر زندگی، پویایی، خلاقیت و نوآوری را به ما یادآوری می کند. این شروع فرصتی برای آغاز دوباره فعالیت های تاثیر گذار در بستر تغیر و تحول ایجاد می کند.

در سال گذشته جمعیت فرزندان شاهد خدمتگزار انقلاب سومین سال فعالیت خود را پشت سر گذاشت که در کنار فعالیت های فرهنگی نظیر برگزاری اردو های زیارتی و سیاحتی و راه اندازی هیئت مذهبی چهاره معصوم و همچنین به روز رسانی پایگاه خبری جمعیت، مشکلات فرزندان شهدا در حد توان با حضور در جلسات متعدد در سطح شهرستان، استان و کشوری مورد پیگیری قرار گرفت و نظرات فرزندان شهدا منطقه به مسئولین مربوطه منتقل شد. شرکت و حضور نماینده جمعیت در حرکت های جریان ساز فرزندان شاهد در سطح کشوری نیز یکی از دستاورد های جمعیت بود که با حضور درجلسات مربوطه محقق گردید.

تمامی فعالیت های صورت گرفته و برنامه هایی که برای آینده در نظر گرفته شده جزء با تلاش و حمایت فرزندان شاهد و مسئولین ارزشی منطقه ممکن نبوده و محقق نخواهد شد.

سال گذشته با تمامی تلخی و شیرینی هایش گذشت و تجربه یک سال دیگراز فعالیت های جمعی و همدلی برای ما باقی گذاشت. جمعیت فرزندان شاهد چشم به آینده دارد و امیدواریم در سال جدید که شروع آن با یاد و نام بزرگ بانوی اسلام می باشد، سالی باشد پر از سلامتی و برکت و شادابی برای مردمان ایران زمین و بالاخص فرزندان شاهد.

اطمینان داریم با حضور و حمایت فرزندان شاهد منطقه می توانیم در مشارکت های اجتماعی سال آینده به طور تاثیر گذاری وارد شویم و پر قدرت تر از همیشه پرچمداری ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که گران بهاترین میراث پدران شهیدمان می باشد را به دوش بکشیم.

مجید اصفهانی

رئیس هیئت مدیره جمعیت فرزندان شاهد خدمتگزار انقلاب

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>