اخبار منتخب
231 بازدید تا کنون صورت گرفته است

فرماندار پیشوا با خانواده شهید «محمدی زواره» دیدار کرد

محمدکرم محمدی فرماندار پیشوا با خانواده شهید “محمد محمدی زواره” دیدار کرد.

محمدی در این دیدار گفت: شهدا چراغ راهی برای همه نسل ها و دوران ها هستند که هیچ گاه نباید یاد، راه و هدفشان به فراموشی سپرده شود.

فرماندار پیشوا اظهار کرد: اگر رشادت ها و فداکاری های شهدا و ایثارگران به خوبی برای مردم به ویژه نسل جوان تبیین گردد، بهترین نتایج ممکن را در جامعه به همراه خواهد داشت.

محمدی گفت: بیان سیره شهدا و تعمیق شخصیت و عقاید آنان باعث تقویت باورهای دینی، ملی، اعتقادی و فرهنگی جامعه شده و در نتیجه موجب ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت می شود.

وی گفت: ایثار و شهادت جزو ارزش های ناب فرهنگ اسلامی و دینی هستند که جلوه هایی از آن در طول دوران دفاع مقدس و در جبهه های حق علیه باطل به زیبایی تمام به تصویر کشیده شد.

فرماندار پیشوا افزود: امروزه خانواده معظم شهدا به عنوان گنجینه های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در ترویج فرهنگ شهید و شهادت و پاسداری از اهداف و آرمان های شهدا نقش بی بدیلی را دارند.

در این دیدار علاوه بر فرماندار شهرستان پیشوا، رضا تاجیک رستمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشوا و هوشنگ عزیز پور معاون وی نیز حضور داشتند.

شهید “محمد محمدی زواره” در اسفند سال ۶۲ در جبهه های حق علیه باطل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>