اخبار منتخب
1,184 بازدید تا کنون صورت گرفته است

فرزندان شاهد و ایثارگر در مقابله با تهاجم فرهنگی وظیفه سنگینی دارند

فرماندار شهرستان قرچک در نشست با اعضای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر خدمتگزار انقلاب، گفت: فرزندان شاهد و ایثارگر در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن وظیفه سنگینی بر عهده دارند.

علی صادقی صبح امروز در نشست با اعضای جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر خدمتگزار انقلاب به خدمات ارزشمند انقلاب اسلامی در کشور و جهان اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی حرکت ارزشمندی بود که در حال حاضر در این بحران معنویت و پوچ‌گرایی، مورد توجه بسیاری از آزادی‌خواهان جهان قرار گرفته است.

فرماندار شهرستان قرچک عنوان کرد: فرزندان و یادگاران این حرکت الهی و انسانی با توجه به وضعیت کنونی تهاجم فرهنگی که از سوی دشمنان بشریت و معنویت صورت گرفته، وظیفه سنگینی برای مقابله با این هجمه بر عهده دارند و باید راه پدران خود را به درستی و آن‌طور که شایسته است، ادامه دهند.

وی ادامه داد: حرکت در مسیر بالندگی، سازندگی و حفظ ارزش‌ها از وظایف فرزندان شاهد و ایثارگر است و باید به عنوان وارثان حرکت عظیم انقلاب اسلامی در صدد انتقال این فرهنگ غنی به سایر اقشار جامعه باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک تأکید کرد: جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر همواره با تلاشی خودجوش در پی حفظ آرمان شهدا و امام راحل بوده‌اند که این عمل آنها قابل تقدیر است و ما مسئولان نیز وظیفه داریم برای حمایت از آنها نهایت تلاش خود را بکار گیریم.

گفتنی است: در این نشست مجید اصفهانی رئیس هیئت مدیره جمعیت، علی ملکی غفاری مدیرعامل و سید بابک کسرایی معاون فرهنگی اجتماعی این جمعیت با قدردانی از توجهات فرماندار شهرستان به خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل مختلف شهرستان بیان کردند./فارس

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>