اخبار منتخب
829 بازدید تا کنون صورت گرفته است

سفر یک روزه مدیر کل بنیاد شهید استان تهران به شهرستان ورامین

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران نصیری با سفر به شهرستان ورامین ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، با مسئولان شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

نادر نصیری با سفر به شهرستان ورامین ضمن دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، طی نشستی با فرماندار و امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین مشکلات و معضلات پیش روی جانبازان را مورد بررسی قرار داد.

مدیر کل بنیاد شهید در ابتدای سفر به شهرستان ورامین با محسن خوانساری فرماندار این شهرستان دیدار و با تجلیل از نقش مردم ورامین در انقلاب اسلامی بر ضرورت گسترش دایره خدمت رسانی به خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان تأکید کرد.

حق شهدا باید زنده نگه داشته شود

نصیری سپس در میان پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران حاضر شد و ضمن تجلیل از تلاش های خادمان بنیاد شهید، خدمت به خانواده شهدا را عبادت دانست و اظهار داشت: ملت ایران مدیون خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان است و باید تمام توان را برای حل مسکلات آنان به کار گرفت و باید برای زنده نگه داشتن حق شهدا همه اهداف آنها را سرلوحه کار قرار دهیم و در خدمت خود به خانواده های آنها از هیچ کوششی دریغ نکنیم

این مسئول سپس با حضور در خانه شهیدان خلخالی و تاجیک با خانواده این شهدا دیدار و گفتگو کرد و بیان داشت: شهدای انقلاب اسلامی در هشت سال دفاع مقدس از بهترین سرمایه خود برای حفظ و حراست از انقلاب اسلامی گذشتند تا امروز کشور در اوج عزت و اقتدار باشد.

وی افزود: عزت و سربلندی نظام اسلامی به برکت خون مطهر شهداست و همه مسئولان و مردم به دعای خیر خانواده معظم شهدا و ایثارگران نیازمند هستند و ارزش قائل شدن برای خانواده های شهدا ارزش به جامعه و ارزش برای حکومت است و تبعیض در مسائل مربوط به خانواده های شهدا اصلا قابل قبول نیست

دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به نظام اسلامی بسیج شده اند

مدیر کل بنیاد شهید استان تهران سپس به دیدار آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی رفت و امام جمعه ورامین در این دیدار اظهار داشت: خداوند متعال با استقرار نظام اسلامی، نعمت را بر ما تمام کرد و امروز وقتی به کشورهای مختلف اسلامی نگاه می کنیم، هیچ کشوری به اندازی جمهوری اسلامی ایران از امنیت و عزت برخوردار نیست.

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین افزود: دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به نظام اسلامی بسیج شده اند و در این راه از جنگ و تحریم و تهدید استفاده می کنند اما اگرچه مشکلات اقتصادی در کشورو جود دارد اما ملت ایران ثابت قدم بر پای آرمان های اسلامی ایستاده است.

اطلاعات جامعی از شهدای منطقه ورامین وجود ندارد

وی ادامه داد: شهدا حق بزرگ وفراموش نشدنی بر گردن ملت ایران و مسئولان دارند و باید همواره قدردان این حق بود زیرا اگر امروز مستکبران ، تکفیری ها  و داعش  جرأت ورود به سرزمین ما را ندارند حکایت از استقامت و پایمردی تاریخ جوانان ایران اسلامی در ۸سال دفاع مقدس است

حجت الاسلام سید محسن محمودی نیز در این دیدار اظهار داشت: متأسفانه اطلاعات جامعی از شهدای منطقه ورامین وجود ندارد و باید وصیت نامه و عکس های شهدای انقلاب اسلامی در ورامین جمع آوری و به صورت کتاب در اختیار همگان قرار بگیرد.

امام جمعه موقت ورامین افزود: باید در موضوع برگزاری یادواره شهدا به منظور زنده نگه داشتن یاد شهدا همت مضاعفی کرد، امروز یک شهید را نمی توان محدود به یک مرز جغرافیایی کرد و باید شهدا به عنوان الگوهایی درخشان برای جوانان سرزمین معرفی شوند

نادر نصیری در حاشیه سفر به شهرستان ورامین و در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران اظهار داشت: از زمان انتصاب بنده به عنوان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران، هر هفته سه شنبه ها با سفر به یکی از شهرستان های استان با خانواده شهدا و مسئولان شهرستانی دیدار و گفتگو می کنیم.

حضور مدیران بنیاد شهید استان تهران در منزل خانواده شهدا

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران افزود: در این سفر معاونان و مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران حضور خواهند داشت و با سرکشی به خانواده معظم شهدا، با ۴۰ خانواده شهید دیدار خواهند کرد.

نصیری اضافه کرد: در این طرح که با عنوان سپاس نامگذاری شده است خادمان بنیاد شهید با حضور در منازل خانواده شهدا به مشکلات و معضلات آنان رسیدگی و دستورات لازم را برای تسریع امور صادر می کنند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه ملاقات مردمی با خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان به صورت هفتگی ادامه داد: چهارشنبه هر هفته مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تهران پذیرای خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان بوده و به سوالات آنان پاسخ می دهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>