اخبار منتخب
236 بازدید تا کنون صورت گرفته است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران؛ رضایت ۸۰ درصدی ایثارگران از خدمات درمانی بنیاد شهید

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: براساس نظرسنجی‌های انجام شده، ۸۰ درصد از ایثارگران و جانبازان از خدمات درمانی بنیاد شهید راضی هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار کرد: یکی از اقدامات موفق بنیاد شهید در بخش درمان، جلوگیری از اعزام جانبازان به خارج از کشور بود که حدود ۹۸ تیم پزشکی شامل پزشکان فوق تخصص و متخصص را برای درمان ایثارگران به استان‌های مختلف کشور اعزام کرد.

وی افزود: در همین راستا بیماران در روستاها و شهرها ضمن انجام معاینه از سوی تیم‌های پزشکی، در صورت نیاز بستری می‌شوند و چنانچه نیاز به خدمات تخصصی‌تر داشته باشند، برای درمان به تهران اعزام می‌شوند.

شهیدی با اشاره به اثرگذار بودن فعالیت‌های درمانی بنیاد شهید بر درمان جانبازان، گفت: براساس نظرسنجی‌های انجام شده، ۸۰ درصد ایثارگران از خدمات درمانی بنیاد شهید راضی هستند و به طور حتم در بنیاد شهید کمبودهایی در ارائه خدمات وجود دارد، اما همچنان سعی می‌کنیم که تا حد امکان در خدمت ایثارگران باشیم.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان تاکید کرد: هزینه بیمه تکمیلی برای تمام ایثارگران رایگان، بدون سقف و فرانشیز است و در حال حاضر پروتکلی برای تعدادی از جانبازان شیمیایی در کشور تهیه شده و همچنین به مرور زمان برای تمام جانبازان این پروتکل تنظیم می‌شود و براساس آن پزشکان می‌توانند اقدامات لازم را برای درمان جانبازان شیمیایی انجام دهند.

یک نظر

  1. میشه تحقیق کنید کی این آمار رو برای ایشون در میارن. کلا همه چی آرومه و ما ها چقدر خوشبختیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>