اخبار منتخب
867 بازدید تا کنون صورت گرفته است

دیدار سردار احمدی‌مقدم با خانواده شهیدان قمی، مهتدی و جنیدی

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با حضور در شهرستان پیشوا با خانواده شهیدان جنیدی، مهتدی و قمی دیدار و گفت‌وگو کرد.

ر این دیدارها که سرهنگ سلمان آدینه وند فرمانده نیروی انتظامی پاکدشت و سرهنگ هادی احمدی فرمانده نیروی انتظامی پیشوا، سردار احمدی مقدم را همراهی می کردند بر ادامه یافتن راه و مسیر شهدا در برهه کنونی تأکید شد.

سردار احمدی مقدم در سفر به شهرستان پیشوا با حاجیه خانم بتول جنیدی مادر شهیدان رضا، نصرالله، محمد و عبدالحمید جنیدی و دارنده نشان درجه یک لیاقت و شجاعت دیدار و از مقام بلند این مادر شهید و اسوه صبر و ایثار تجلیل کرد.

خانواده جنیدی در جنگ تحمیلی نخست نصرالله جنیدی و سپس رضا و محمد جنیدی را تقدیم انقلاب اسلامی کردند و آخرین پسر خانواده یعنی عبدالحمید نیز بعد از جنگ و پس از مدت‌ها تحمل درد و رنج ناشی از مسمومیت شیمیایی در سال ۷۹ به شهادت رسید.

مشاور عالی رییس ستاد کل نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران در ادامه سفر خود به شهرستان پیشوا با حضور در بیت سردار شهید سعید مهتدی از رشادت ها و سلحشوری های این سردار بزرگ و همرزم سابق تجلیل کرد.

سردار احمدی مقدم که مدت ها با سردار سعید مهتدی در جبهه های مختلف دفاع از تمامیت ارضی کشور همرزم بود، با تجلیل از شهید مهتدی اظهار داشت که شهید سعید مهتدی از تمام توان خود برای دفاع از ارزش ها و اصول انقلاب و نظام اسلامی بهره می گرفت.

فرمانده سابق نیروی انتظامی در ادامه سفر یکروزه خود در خانه شهید قمی حاضر و ضمن بزرگداشت مقام این شهید گلگون کفن از نقش برجسته پدر این شهید بزرگوار در نشر معارف ناب اسلامی تجلیل کرد.

سردار اسماعیل احمدی مقدم در این دیدارها با تأکید بر ادامه یافتن راه و مسیر شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: عزت و عظمت کنونی نظام اسلامی در عرصه های مختلف مرهون رشادت ها و ایثارگری های شهدا است.

مشاور عالی رییس ستاد کل نیروی های مسلح جمهوری اسلامی ایران افزود: امروز بزرگداشت شهدا و تکریم خانواده معظم شهدا وظیفه آحاد مردم و مسئولان کشور است.

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>