اخبار منتخب
754 بازدید تا کنون صورت گرفته است

دیدارمدیر کل بنیادشهید استان تهران با فرماندار قرچک

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با فرماندار شهرستان قرچک دیدار و گفتگو کرد.

نادر نصیری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در خصوص مشکلات خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان قرچک با علی صادقی فرماندار دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار رسیدگی و بررسی مشکلات جانبازان ۲۵درصد به پائین و بالای ۲۵ درصد بود و این که جانبازان شهرستان قرچک در طرح سپاس قرار بگیرند تا خدمات و اجرای منظم و مطلوب این طرح برای جانبازان به اجرا در آید بحث و تبادل نظر شد.

مدیرکل بنیاد شهید شهرستان‌های استان تهران در این دیدار بیان داشت: خدمت رسانی در قالب کلی طرح سپاس مدیریت و اجرا خواهد شد و همه اصول حاکم به طور دقیق به اجرا در خواهد آمد چون جانبازان جزو بندگان محبوب خدا هستند.

در ادامه این دیدار علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت:  جانبازان و خانواده شهدا  صاحبان  واقعی این نظام و انقلاب هستند که مظهرعقلانیت دینى، مدافع حقانیت و عدالت بودند و در راه باورها و ارزش های خود به مقام جانبازی و درجه رفیع شهادت نایل آمدند.

فرماندار قرچک با بیان اینکه زمین جهت ساخت ساختمان اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک واگذار می شود اظهار داشت: مراحل واگذاری زمین برای احداث ساختمان جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک در سال جدید برای رفاه و آسایش خانواده های شاهد ، ایثارگر و جانبازان آغاز می‌شود تا ساختمان اداری جدید در شان و شخصیت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگران احداث و این اداره از حالت استیجاری خارج شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>