اخبار منتخب
630 بازدید تا کنون صورت گرفته است

خدمت به خانواده معظم شهدا خنثی‌کننده توطئه دشمنان است

فرماندار شهرستان ورامین گفت: خدمت به خانواده معظم شهدا سبب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که خنثی‌کننده توطئه دشمنان است، خواهد شد.
محسن خوانساری ظهر امروز در دیدار با خانواده شهیدان برزده و تاجیک از شهیدان دوران هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: شهیدان انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس با ایثار و شهادت خود ثابت کردند که ولایت‌مداری را باید با جان ثابت کرد.

وی گفت: امروز تمامی مردم و مسئولان وظیفه دارند تا قدردان ایثار‌، صبر‌‌، مقاومت و از خودگذشتگی خانواده شهدا بوده و به این واسطه فرهنگ ایثار و شهادت که خنثی‌کننده توطئه‌های فرهنگی دشمنان نظام است را خنثی کنند.

نماینده دولت در شهرستان ورامین با اشاره به نام گذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی افزود: پیوند مستحکم و نا‌گسستنی مردم با نظام و حمایت همه جانبه ملت از دولت باعث اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی شده و این پیوند باعث می‌شود تا اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی عملی و اجرایی شود.

خوانساری گفت: به فرموده مقام معظم رهبری زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهیدان کمتر از شهادت نیست ، مسوولیت ما در قبال شهیدان بسیار سنگین است و باید با ادامه راه آنان از حرمت خون آنان پاسداری کنیم.

فرماندار شهرستان ورامین در پایان تأکید کرد: اگر رشادت و از خودگذشتگی شهیدان نبود معلوم نبود چه بلایی بر سر مردم ایران می‌آمد، امروز همه مردم شرایط کشورهای افغانستان، عراق، پاکستان و کشورهای حاشیه را نظاره‌گر هستند که چه بر سر مردم آن‌ها آمده، امنیت و اقتداری که نصیب ایران شده به برکت خون شهیدان انقلاب به‌دست آمده است

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>