اخبار منتخب
676 بازدید تا کنون صورت گرفته است

حرکت پسندیده فدراسیون فوتبال

مسئولان فدراسیون فوتبال صبح امروز با خانواده شهید رجبی تهرانی دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش شاهد پرس به نقل از فارس،علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال، کریمی، مدیر کل ورزش بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدرضا ملا محمد، رئیس کمیته فرهنگی و امیر حسین حسینی، رئیس روابط عمومی صبح امروز(دوشنبه) با خانواده شهید علی رجبی تهران دیدار کردند.
در این دیدار مادر شهید تهرانی ضمن بیان خاطراتی از فرزند شهیدش، گفت: پسرم در سن ۲۵ سالگی به درجه رفیع شهادت رسید. او امانت خدا بود که به نزد خالقش بازگشت.
وی ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی ورزشکاران، افزود: پیام من به ورزشکاران این است که در هر عرصه ای، رقابتی سالم داشته باشند و آروزی موفقیت و پیروزی برایشان در میادین ورزشی دارم.
در ادامه این دیدار علی کفاشیان؛ رئیس فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: باتوجه به ذکر ویژگی های این شهید ارجمند، موارد بسیار مهمی در صحبت‌های مادر گرامیشان وجود دارد. اول اینکه ایشان به پدر و مادر خود احترام زیادی می گذاشتند. دوم اینکه با علم به شهادت، به استقبال آن رفتند. بدون شک اقتدار کشور از زحمات و تلاش‌های این عزیزان و صبر و شکیبایی زینب (س) گونه مادران و خانواده شهدا است. امیدوارم ما را از دعای خیر خود محروم نکرده و برای موفقیت ایران در تمامی عرصه ها دعا کنید.
گفتنی است، در پایان این دیدار از سوی رئیس فدراسیون فوتبال به رسم یادبود، پیراهن شماره ۲۰ تیم ملی فوتبال منقش به نام شهید بزرگوار علی رجبی تهرانی به خانواده ایشان اهدا شد.

همچنین هدایایی به رسم یادبود از سوی مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران به خانواده شهید رجبی تهرانی اهدا شد.
شهید علی رجبی تهرانی متولد ۹/۱۰/۱۳۳۵ بوده و در هشتم مهر‌ماه سال ۱۳۶۰ به درجه رفیع شهادت نائل شده است.

وی در هوانیروز به ایران اسلامی خدمت می‌کرد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>