اخبار منتخب
327 بازدید تا کنون صورت گرفته است

تصویب آئین نامه اجرایی برگزاری دومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار

مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران از تصویب آئین نامه اجرایی برگزاری دومین جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار خبر داد.
محمدعلی فقیه با اشاره به برگزاری شانزدهمین نشست شورای مشورتی مدیران کل شاهد و ایثارگر ۵ دستگاه آموزشی عضو طرح شاهد گفت: در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر آئین نامه اجرایی برگزاری دومین جشنواره آموزشی، تحصیلی جایزه ملی ایثار به تصویب رسید و مقرر شد این جشنواره با تعامل و مشارکت ۵ دستگاه آموزشی عضو طرح در دهه اول اسفند ماه سال جاری برگزار شود و طی آن از رتبه‌های برتر علمی، فرهنگی و پژوهشی اعم از دانشجویان، طلاب و دانش آموزان شاهد و ایثارگر با حضور مقامات عالی رتبه کشوری تقدیر و تجلیل به عمل آید.
وی افزود: از دیگر مصوبات این جلسه، ساماندهی نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و تدارک سامانه الکترونیکی در این زمینه به منظور سهولت انجام کار و کنترل فرآیند این فعالیت است.
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان گفت: شورای مشورتی مدیران کل شاهد و ایثارگر دستگاه‌های آموزشی عضو طرح شاهد از اردیبهشت ماه سال ۹۴ با هدف بهره گیری از هم‌فکری و تعامل اعضا، استفاده از ظرفیت‌های مشترک سازمانی و تحقق توسعه همه جانبه و شکوفایی خلاقیت‌ها کار خود را آغاز کرده است و امیدواریم با ادامه این جلسات خدمات موثری به جامعه هدف طرح شاهد ارائه کنیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>