اخبار منتخب
313 بازدید تا کنون صورت گرفته است

برگزاری نشست هماهنگی خدمات‌رسانی به دانشجویان ایثارگر دانشگاه‌های غیردولتی

نخستین نشست هماهنگی با اتحادیه مؤسسات غیردولتی و غیرانتفاعی به منظور هماهنگی، تبادل نظر و اشتراک مساعی در خدمات‌رسانی به دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در دانشگاه‌های غیرانتفاعی و غیردولتی در دفتر اداره کل آموزش بنیاد برگزار شد.

محمدعلی فقیه مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران هدف از برگزاری نشست هماهنگی با اتحادیه مؤسسات غیردولتی و غیرانتفاعی را ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات آموزشی به جامعه هدف بیان کرد و افزود: با وجود بالغ بر ۳۶۰ موسسه آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی در سراسر کشور و عدم وجود متولی خاص برای انسجام بخشی و وحدت رویه در تصمیم‌گیری، این جلسه به منظور ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر با مراکز تصمیم گیر برگزار می‌شود.
وی در ادامه اظهار داشت: تلاش خواهیم کرد وضعیت آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر شاغل به تحصیل در مؤسسات آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی را بررسی و نسبت به بهبود وضعیت تحصیلی آنان تلاش کنیم.
فقیه در پایان گفت: امیدواریم با برنامه ریزی انجام شده با مشارکت متولیان آموزشی همچون اتحادیه مؤسسات غیر دولتی و غیر انتفاعی شرایط اجرای کامل قوانین حمایتی ایثارگران را به بهترین نحو اجرا کنیم و زمینه تسهیل در تحصیل فرزندان شاهد و ایثارگر در مؤسسات و مراکز آموزشی غیر انتفاعی و غیر دولتی را هرچه بهتر مهیا سازیم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>