اخبار منتخب
875 بازدید تا کنون صورت گرفته است

اولین گردهمایی فرزندان شهدا شهرستان های ورامین و پیشوا

اولین گردهمایی فرزندان شاهد شهرستان های ورامین و پیشوا در تاریخ ۶/۷/۹۱ مصادف با شب میلاد با سعات امام رضا(ع) و هفته دفاع مقدس به همت جمعیت فرزندان شاهد خدمتگزار انقلاب در تالار اجتماعات شهرداری ورامین برگزار گردید.

اولین گردهمایی فرزندان شاهد شهرستان های ورامین و پیشوا در تاریخ ۶/۷/۹۱ مصادف با شب میلاد با سعات امام رضا(ع) و هفته دفاع مقدس به همت جمعیت فرزندان شاهد خدمتگزار انقلاب در تالار اجتماعات شهرداری ورامین برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن مجید و اجرا سرود ملی کشور عزیزمان جناب آقای دکتر فتحی به نمایندگی از تشکل جمعیت فرزندان شاهد در جایگاه سخنرانی حضور یافتند. ایشان در ابتدای سخنانشان ضمن خوش آمد گویی به فرزندان شهدا و مسئولین شهرستان اظهار داشتند، حضور در محفل فرزندان شهدا نیاز به لیاقت و توجه خاص دارد که شاید نصیب هر فردی نشود چرا که در این جمع مطمئنا خود شهدا نیز حضور دارند.  ایشان در ادامه فرمایشاتشان جمعیت فرزندان شاهد را متعلق به تمامی فرزندان شاهد دانست و این تشکل را با توجه به ظرفیت های بالایی که در میان فرزندان شهدا وجود دارد محلی برای بروز پتانسیل های نهفته فرزندان شهدا در سطح شهرستان معرفی نمود. ایشان عناوین اعضای هیئت مدیره را عناوین اداری تشریح نمودند که فقط بواسطه فرایند اداری ثبت جمعیت به اعضا تعلق گرفته و همه فرزندان شهدا می توانند در جمعیت در کمیته های تخصصی با توجه به توانایی خود  فعالیت کنند.  دکتر فتحی در پایان ضمن اشاره به اینکه این تشکل به صورت مستقل عمل می نماید  و وابسته به هیچ جریان و گروه خاصی نیست و هدف متعالی آن پشتیبانی ار ولایت فقیه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است از فرزندان معزز شهدا درخواست نمود در جهت ارتقا جایگاه فرزندان شهدا در سطح شهرستان حضور فعالی درجمعیت داشته باشند.

پس از سخنرانی جناب اقای دکتر فتحی کلیپ تصویری تاثیر گذاری از دفاع مقدس پخش شد که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

پس از پخش این کلیپ جناب آقای سردار کوثری سخنران مدعو این مراسم سخنان خود را آغاز نمود. نماینده محترم شهر تهران در مجلس شورای اسلامی در سخنانشان به جایگاه رفیع شهدا اشاره نمودند و با ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس به تجلیل از مقام شامخ شهدا پرداختند.

در ادامه مراسم پس از سخنرانی سردار کوثری کلیپ صوتی از مقام معظم رهبری با عنوان مشت های پولادین پخش شد.

در پایان مراسم مداح اهل بیت حاج داوود شفیعی به مدیحه سرایی و مولودی خوانی به مناسبت میلاد با سعادت امام رضا (ع) پرداختند که این مولودی خوانی همراه با پخش مستقیم تصویر از بارگاه مقدس حرم امام رضا (ع) بر روی صفحه نمایش موجود بر روی سن بود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

پس از پایان مراسم فرزندان شاهد جهت غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا در مزار شهدا حضور یافتند.


 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>