اخبار منتخب
717 بازدید تا کنون صورت گرفته است

استفاده رایگان ایثارگران از اماکن ورزشی مؤسسات فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار گفت:خانواده معظم شهدا و ایثارگران می توانند از اماکن ورزشی مؤسسات فرهنگی ورزشی و توان‌بخشی ایثار به صورت کاملاً رایگان استفاده کنند.

محمدرضا پورحاج‌رضایی با اعلام این خبر گفت: در راستای توجه ویژه به سلامت جسم و روح ایثارگران عزیز، ارتقای سطح نشاط و شادابی آنان و براساس تدابیر ویژه نماینده محترم ولی فقیه، معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و طبق مصوبه هیئت‌مدیره موسسه، استفاده خانواده معظم شهدا و ایثارگران شامل والدین، همسر و فرزندان معظم شهدا، جانبازان عزیز و خانواده آنان، آزادگان سرافراز و خانواده‌های آنان از اماکن ورزشی این موسسه به‌صورت کاملاً رایگان امکان‌پذیر است.
وی افزود: تأکید هیئت‌مدیره این موسسه بر برون‌سپاری اماکن تحت پوشش است تا مدیریت قوی و یکپارچه بر نحوه استفاده جامعه هدف از امکانات موسسه صورت بگیرد در همین راستا نیز بخشنامه‌ای به اعضای شورای استانی و مدیر موسسه فرهنگی ورزشی و توان‌بخشی ایثار در سراسر استان‌های کشور ابلاغ شده است که بر اساس آن استفاده جامعه ایثارگری از اماکنی که در حال حاضر توسط آن موسسه مدیریت و تصدی می‌شود بر اساس برنامه زمان‌بندی‌شده و در قالب عقد تفاهم‌نامه‌ای به‌صورت کاملاً رایگان صورت بگیرد.
مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار در پایان گفت: توصیه مجموعه هیئت‌مدیره موسسه فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار بر این است که برنامه‌ریزی لازم برای استفاده بهینه جانبازان عزیز ۷۰ درصد و جانبازان خاص از مراکز ورزشی موردنظر در سانس‌های ویژه انجام شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>