اخبار منتخب
309 بازدید تا کنون صورت گرفته است

اجرای طرح نائب الزیاره شهدا به همت جمعی از فرزندان شهدا شهرستان ورامین

طرح نائب الزیاره شهدا به همت جمعی از فرزندان شهدا و با تیم اجرایی فرزندان شهید ورامین و پیشوا در عمود ۸۶۰ مسیر کربلا اجرا شد.
در این طرح عکس شهدای مورد نظر زوار از هر ملیتی چاپ و با نصب تصویر خود زائر به وی اهدا می شدو این فرد پیاده روی  اربعین را به نیابت از شهید مورد نظر انجام می داد.

علی ملکی از مجریان طرح   در این خصوص گفت: زوار امام حسین (ع)از کشورهای مختلف در مسیر کربلا حضور داشتند و با ذکر اسم شهدای کشور خودشان  پوستر عکس شهید را دریافت می کردند و به کوله و لباس خود وصل می کردندتا نایب الزیاره شهید باشند.
وی افزود:تصاویر شهدای ایرانی،افغانستانی ،لبنان،عراق و… در این طرح وجود داشت و زوار این کشورها به ویژه خانواده شهدا  با دیدن تصاویر شهدای خودشان خوشحال می شدند، هدف اصلی یعنی اتحاد بین فرزندان شهدا و ارائه کار فرهنگی از اهداف ما و این طرح است که به آن رسید یم.
وی تاکید کرد: بیش از ۲۲ هزار پوستر به زوار داده شد که تصویر شهید محسن حججی و شهدای حشد الشعبی عراق،سردار  شهید همدانی بیشتر سهم را داشتند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>